1999'dan beri...

Faturamatik Mağazası şimdi de Eskişehir’de

Eskişehir Doğal Gaz Dağıtım A.Ş (ESGAZ) ve Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. iş birliği ile oluşturulan FATURAMATİK Mağazası - ESGAZ Yetkili Ödeme Noktası, Esgaz Genel Müdür Yardımcısı Sn. Bülent Cantürk, Esgaz Ticari Gaz Müdürü Sn. Mustafa Yılmaz, Eskişehir Sular İdaresi Abone İşleri Daire Başkanı Sn. Halil Köklü, Eskisehir Sular İdaresi Tahsilat Müdürü Sn. Gürsel Dinç, Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Sn. İsmail Hakkı Ördek, Eskisehir Elektrikçiler Odası Başkanı Sn. Cafer Adıgüzel, Bilecik Belediye Mali Hizmetler Müdürü Sn. Serkan ERDEM, Bozüyük Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Kamil POYRAZ, Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Sn. Ekrem BİRSEN, ,Arslanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sn. M. Ali ARSLAN, Sn. Mustafa Birsen, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cihan Kaleli, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu Genel Müdürü Sn. Eyüp Kaynar, ve Faturamatik yöneticilerinin katılımı ile açıldı.

Açılışa katılan Esgaz genel Müdür Yardımcısı Bülent Cantürk yaptığı konuşmada  Faturamatik ile uzun zamandır tahsilat konusunda çalıştıklarını belirterek yeni bir iş modeline imza attıklarını, Faturamatik ve Esgaz olarak  Yeni Nesil Mağaza Ödeme Noktaları açmaya başladıklarını belirtti. Eskişehir’in ilk yeni nesil mağazasını açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve birlikte iş ortağı olarak yeni mağazalar açıp daha çok kişiye hizmet vermek istediklerini belirtti.

Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cihan Kaleli ise yaptığı konuşmada müşterilerimize kolay, kaliteli ve daha rahat bir ortamda güvenilir hizmet sağlarken girişimcilere de ortak çatı altında birden fazla iş yapabilme imkânın sağlanabildiğini, Faturamatik temsilcisi oldunduğunda tüm fatura tahsilatlarının yapılmasının yanı sıra aynı zamanda Telekom, Vodafone bayisi de olunabileceğini, 21 Sigorta şirketinin trafik, kasko, Dask sigortalarının yapılabileceğini, Tüketici Kredili Cihaz Satışı da dâhil olmak üzere yüzlerce markanın binlerce elektronik aksesuar ve ürün çeşidinin satışının da gerçekleştirilebileceğini böylelikle Faturamatik çatısı altında 8 farklı şirketin işlevlerinin yapılabileceğini belirterek Eskişehir’de Yeni Nesil Mağaza açıp bölge halkına hizmet vermeye devam etmenin mutluluğunu Faturamatik ailesi olarak yaşadıklarını söylerek sözlerini tamamladı.

 

©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.