1999'dan beri...

6.000 e yakın hizmet noktasıyla faaliyet yürüten Faturamatik yeni hizmet noktasını Akedaş iş birliği ile Kahramanmaraş Göksun’ da açtı

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş ve Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. iş birliği ile oluşturulan FATURAMATİK Mağazası - AKEDAŞ Yetkili Ödeme Noktası,,Akedaş Perakende Hizmetleri Direktörü Sn. Muharrem Bülbül, Akedaş Enerji Piyasaları Direktörü Sn. Kutlay Paksoy, Akedaş Elbistan Bölge Müdürü Sn. Cengiz Karakaş, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu Genel Müdürü Sn. Eyüp Kaynar, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ. Satış ve Pazarlama Direktörü Sn. Cihan Arslan ve diğer kurum ve kuruluşlardan gelen misafirlerin katılımı ile açıldı.


Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar ise yaptığı konuşmada “1999 yılından itibaren sektörün öncü lideri olan Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ. hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Yeni nesil mağaza anlayışını benimseyerek büyümeye devam eden Faturamatik, müşterilerine kolay, kaliteli ve daha rahat bir ortamda güvenilir hizmet sağlarken girişimcilere de ortak çatı altında birden fazla iş yapabilme imkânı sağlıyor. Faturamatik temsilcisi olanlar tüm fatura tahsilatlarını yapabilmenin yanı sıra aynı zamanda Telekom, Vodafone bayisi de olabiliyor, 21 Sigorta şirketinin trafik, kasko, Dask sigortalarını yapabiliyor. Tüketici Kredili Cihaz Satışı da dâhil olmak üzere yüzlerce markanın binlerce elektronik aksesuar ve ürün çeşidinin satışını da gerçekleştirebiliyor. Faturamatik temsilcileri, Faturamatik çatısı altında 8 farklı şirketin işlevlerini yapabiliyor. Faturamatik ailesi olarak Kahramanmaraş’ta da yeni nesil mağaza açarak bölge halkına hizmet getirmenin, birlikte büyümenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi ve Kahramanmaraşlı yatırımcı adaylarıyla yeni mağazalar açılacağının müjdesini verdi.

©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.