1999'dan beri...

Sepaş Enerji, ödeme noktaları için Faturamatik firması ile iş birliğini uzattı

Üç yıldır Sepaş Enerji müşterilerinin elektrik faturası ödemeleri için  yetkili ödeme noktası olarak hizmet veren Faturamatik sözleşmesi  2020 yılına kadar uzatıldı.
 
Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar, Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Halil Avara ve Bölge Müdürü Arif Dumanay Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Sepaş Enerji Pazarlama Müdürü Oya Seçkinler ve Operasyon Müdürü Ümit Orman da hazır bulundu. Genel Müdür Safar, “Ödeme noktaları konusunda hassasiyetimizi artık herkes biliyor. Altını çizerek söylemek istiyorum ki yetkisiz yerlere yapılan ödemeler şirketimiz güvencesinde değildir. Faturamatik gibi değerli bir iş ortağı ile çalışmaktan oldukça memnunuz” dedi. Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar ise yeni dönemde ödeme noktalarının sayısının artırılacağını belirterek, imzalanan yeni anlaşmanın iki şirket içinde hayırlı olması temennisinde bulundu.
 
Sepaş Enerji müşterileri, elektrik faturalarını Sepaş Enerji Yetkili Hizmet Noktası tabelasına sahip tüm Faturamatiklerde hizmet bedeli adı altında ek bir ücret ödemeden yatırabiliyor.  Sepaş Enerji Yetkili Hizmet Noktalarında, elektrik faturalarına ait yapılan tüm ödemeler, online olarak Sepaş Enerji müşteri bilgi sistemine anında yansıyor. Otomatik ödeme talimatı ve internet bankacılığı konusunda anlaşmalı bankalar, PTT ve yetkili Faturamatik noktaları dışındaki kanallara yapılan ödemeler ise Sepaş Enerji güvencesinde olmuyor.
 
Tüketicilerine sunduğu her hizmette kaliteyi hedefleyen Sepaş Enerji, Faturamatik ile yaptığı işbirliği sayesinde müşterilerine daha hızlı ve sorunsuz bir ödeme kolaylığı sağlamayı hedefliyor.
©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.