1999'dan beri...

Hizmet ağını hızla büyüten Faturamatik, 5784. hizmet noktasını İstanbul Sancaktepe’de açtı

Hizmet ağını hızla büyüten Faturamatik, 5784. hizmet noktasını İstanbul Sancaktepe’de açtı!
Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. 5784. hizmet noktasını İstanbul Sancaktepe’de açtı. Açılışa Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ. Genel Müdürü Eyüp Kaynar ve Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ. yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı. 
 
Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar ise yaptığı konuşmada “1999 yılından itibaren sektörün öncü lideri olan Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ. hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Yeni Nesil Mağaza anlayışını benimseyerek büyümeye devam eden Faturamatik; müşterilerine kolay, kaliteli ve daha rahat bir ortamda güvenilir hizmet sağlarken girişimcilere de ortak çatı altında birden fazla iş yapabilme imkânı sağlıyor. Faturamatik temsilcisi olanlar tüm fatura tahsilatlarını yapabilmenin yanı sıra aynı zamanda Telekom, Vodafone bayisi de olabiliyor, 21 Sigorta şirketinin trafik, kasko, Dask sigortalarını yapabiliyor. Tüketici Kredili Cihaz Satışı da dâhil olmak üzere yüzlerce markanın binlerce elektronik aksesuar ve ürün çeşidinin satışını da gerçekleştirebiliyor. Faturamatik temsilcileri, Faturamatik çatısı altında 8 farklı şirketin işlevlerini yapabiliyor.Faturamatik ailesi olarak Yeni Nesil Mağaza açarak bölge halkına hizmet getirmenin, birlikte büyümenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi
©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.