1999'dan beri...

Hizmet ağını hızla büyüten Faturamatik, 5680. hizmet noktasını BaşkentGaz iş birliği ile Ankara’da açtı

 Başkent Doğal Gaz Dağıtım A.Ş (BaşkentGaz) ve Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. iş birliği ile oluşturulan FATURAMATİK Mağazası - BaşkentGaz Yetkili Ödeme Noktası, 58., 59. Hükümet Dönemi Sanayi ve Ticaret Bakanı Sn. Ali Coşkun, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu Genel Müdürü Sn. Eyüp Kaynar, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu Genel Müdür Yardımcısı Sn. İbrahim Halil Avara, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ. yöneticileri ve diğer kurum ve kuruluşlardan gelen misafirlerin katılımı ile açıldı.
Açılışa katılan Bakan Sn. Ali Coşkun “Ödeme sistemleri günümüzde oldukça önemli. Ödeme sistemlerine getirilen yenilikler halka hizmet götürüyor. Vatandaşın kaliteli ve hızla ulaşabileceği ödeme noktaları oluşturdukları için ve ödeme sistemlerine getirdikleri bu modern anlayış için Faturamatik yetkililerini kutluyorum. Tüm fatura ödemelerini tahsil edebilme ve birden fazla iş modelini aynı çatı altında toplaması da girişimciler için büyük fırsat. Böyle bir yapıyı oluşturup bu hizmeti Ankara’ya getirdikleri için Faturamatik ailesini tebrik ediyorum. BaşkentGaz ise dağıtım hizmetinde, tahsilat hizmetinde böyle modern hizmetleri kullanarak halka daha iyi hizmet etmeye başladı. BaşkentGaz’ı da kutluyorum. Yeni nesil mağazanın herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” diye konuştu.
Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar ise yaptığı konuşmada “1999 yılından itibaren sektörün öncü lideri olan Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ. hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Yeni Nesil Mağaza anlayışını benimseyerek büyümeye devam eden Faturamatik; müşterilerine kolay, kaliteli ve daha rahat bir ortamda güvenilir hizmet sağlarken girişimcilere de ortak çatı altında birden fazla iş yapabilme imkânı sağlıyor. Faturamatik temsilcisi olanlar tüm fatura tahsilatlarını yapabilmenin yanı sıra aynı zamanda Telekom, Vodafone bayisi de olabiliyor, 21 Sigorta şirketinin trafik, kasko, Dask sigortalarını yapabiliyor. Tüketici Kredili Cihaz Satışı da dâhil olmak üzere yüzlerce markanın binlerce elektronik aksesuar ve ürün çeşidinin satışını da gerçekleştirebiliyor. Faturamatik temsilcileri, Faturamatik çatısı altında 8 farklı şirketin işlevlerini yapabiliyor.Faturamatik ailesi olarak Ankara’da da Yeni Nesil Mağaza açarak bölge halkına hizmet getirmenin, birlikte büyümenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi ve Ankara’lı yatırımcı adaylarıyla yeni mağazalar açılacağının müjdesini verdi.

©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.