1999'dan beri...

Faturamatik Mağazası Şimdi de Tekirdağ'da

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ) ve Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. iş birliği ile oluşturulan FATURAMATİK Mağazası - TESKİ Yetkili Ödeme Noktası, Tekirdağ Milletvekili Dr.Candan Yüceer, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, Tekirdağ Su Kanalizasyon İdaresi Strateji ve Planlama Daire Başkanı Halit Merduman, Cemalettin Turlin, Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Başkanı Murat Akay, Türk Metal Sendikası Çerkezköy Başkanı Murat Koçak,Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar, Faturamatik Bölge Müdürü Taner Öztürk ve diğer davetlilerin katılımı ile  Çerkezköy’de açıldı.

Açılışa katılan Milletvekili Dr. Canan Yüceer yaptığı konuşmada bölge halkına böyle bir hizmetin geldiği için mutlu olduğunu, genç girişimcilere ve onları destekleyen firmalara ihtiyaç olduğunu, bu şekilde büyümenin olacağını belirterek iyi dileklerini iletti.

Açılışa katılan Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ. Genel Müdürü Eyüp Kaynar yaptığı açıklamada Faturamatik ailesi olarak 81 ildeki 5570 hizmet noktamıza bir yenisini daha kattık. Amacımız müşterilerimize kolay, kaliteli ve daha rahat bir ortamda güvenilir hizmet sağlarken girişimcilere de ortak çatı altında birden fazla iş yapabilme imkânın sağlanabildiğini, Faturamatik temsilcisi oldunduğunda tüm fatura tahsilatlarının yapılmasının yanı sıra aynı zamanda Telekom, Vodafone bayisi de olunabileceğini, 21 Sigorta şirketinin trafik, kasko, Dask sigortalarının yapılabileceğini, Tüketici Kredili Cihaz Satışı da dâhil olmak üzere yüzlerce markanın binlerce elektronik aksesuar ve ürün çeşidinin satışının da gerçekleştirilebileceğini böylelikle Faturamatik çatısı altında 8 farklı şirketin işlevlerinin yapılabileceğini belirterek bölge halkına hizmet vermeye devam etmenin mutluluğunu Faturamatik ailesi olarak yaşadıklarını söylerek sözlerini tamamladı.

©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.