1999'dan beri...

Faturamatik Mağazası’nın Yeni Adresi Bolu

 

SEPAŞ  ve Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. iş birliği ile oluşturulan  FATURAMATİK Mağazası - Yetkili Ödeme Noktası, Faturamatik Yöneticilerinin katılımı ile Bolu’da açıldı.
SEPAŞ, Bolu’ da Yetkili İşlem Merkezini (YİM) hizmete açtı. Daha hızlı ve kolay bir şekilde müşterilerine ulaşmasını hedefleyen Sepaş, Faturamatik güvencesi ile müşterilerinin evlerine en yakın noktaya hizmet götürmek için çalışmaya devam ediyor.  
SEPAŞ Bolu Faturamatik Yetkili İşlem Merkezi’nde müşteriler daha konforlu ve ferah olan mağazada  işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilecek. Bölge halkı tüm faturalarını sıra beklemeden tek noktadan ödeyebilecekler. Üstelik faturalarını 9 taksite kadar da böldürebilecekler. Ayrıca Faturamatik mağazası içinde bulunan SATPA firmasına ait ürün ve hizmet farklılıkları ile serbest tüketici limitini geçen tüketiciler elektrik faturaları için indirimli tekliflerden yararlanabilecek ve 21 sigorta şirketinin trafik, kasko ve DASK için karşılaştırmalı olarak en uygun fiyat tekliflerine de ulaşabilecekler. Üstelik bölge halkı  GSM operatörlerinin abonelik hizmetlerini de alabilecek, “Tüketici Kredili Cihaz Satışı” da dâhil olmak üzere birçok avantaj ve yüzlerce markanın binlerce elektronik aksesuar ve ürün çeşidine de ulaşılabilecekler.
©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.