1999'dan beri...

BİLECİK BELEDİYESİ VE FATURAMATİK’TEN BİLECİK HALKINA HAYATI KOLAYLAŞTIRAN HİZMET

Bilecik Belediyesi ve Faturamatik Bilecik halkı için hayatı kolaylaştıran bir hizmete imza attı. Bilecik Belediyesi ile yapılan iş birliği ile şu an binlerce aboneye Akıllı Kart Su Sayaç Sistemi için hazırlanan 10 bayi ve 3 adet kiosk vatandaşların hizmetine girdi.  İlk ödemeyi Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı yaptı.

Vatandaşlar için büyük kolaylıklar sağlayacak olan uygulama kapsamında tüm faturalara 9 ay taksitlendirme yapabilecek kiosklar Belediye Hizmet Binası, Kültür ve Kongre Merkesiz girişi ile Belediye Çay bahçesi yanındaki noktalarda konuşlandı.  

Bilecik’te açılan diğer Faturamatik  Akıllı Kart Su Sayaç Dolum ve Ödeme Noktaları’nın adresleri ise şöyle; Hürriyet Mahallesi'nde Kayı Boyu Mini Market ve  Özgür Market, Bahçelievler Mahallesinde Mirlava Cafe, Ertuğrulgazi Mahallesi'nde Aysa Giyim, Osmangazi Mahallesinde Bizim Market, İstasyon Mahallesinde Almina Büfe, Gazipaşa Mahallesinde Pelikan Cep, Beşiktaş Mahallesinde Yavuz Market, İsmetpaşa Mahallelerinde Sedef Market ve Tepebaşı'nda Günay İletişim.

Vatandaşlar mahallelerde bulunan 10 adet bayi yanı sıra 3 adet kioskta kartlı sayaç su dolum ve çeşitli faturaları ödemelerini gerçekleştirebilecekler. Bu noktalar dışında vatandaşlar belediyeye ait tüm ödemeleri Bilecik Belediye Başkanlığı Kurumsal İnternet Sitesi www.bilecik.bel.tr ve www.faturamatik.com.tr adreslerinden de yapabilirler.

 

©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.