1999'dan beri...

İzmir Doğalgaz yetkili ödeme noktası olmak ister misiniz ?

İZMİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. FATURALARININ TAHSİLATI İÇİN SINIRLI SAYIDA BAYİLİK VERİLECEKTİR
81 ilde 4300 noktada hizmet veren, 15.000 den fazla kişiye istihdam sağlayan Faturamatik, şimdi de İZMİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. ile tahsilat anlaşması yaparak, İzmir Doğalgaz'ın hizmet verdiği  vatandaşlara başta Doğalgaz faturaları olmak üzere tek noktadan  tüm faturaların ödenebilmesini sağlamaktadır. Böylece Aboneler evine ya da iş yerine yürüme mesafesinde bulunan ve her zaman uğrak noktası olan işletmelerde kurumlarla anlaşmalı ve banka güvencesinde tüm faturalarını ödeyebilmektedir. 
 
Müşterilerine sunduğu her hizmette kaliteyi hedefleyen Faturamatik, İzmir Doğalgaz Dağıtım A.Ş.nin  tek yetkili ödeme noktası olarak hizmet sunmakta olup, tüm kredi kartlarına kaçırılmayacak fırsat sunan Faturamatik tüm fatura ödemelerinde 9 aya kadar taksit imkanı sağlayarak Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Taksitli fatura ödeme imkanı sadece Faturamatik Ödeme Noktalarındadır.  
 
Yeni işletme kurmak isteyen ya da mevcut işletmesinde yeni iş fırsatları arayanlar, müşteri sayısını ve karlılığını artırmak isteyen işletmeler için kaçırılmayacak fırsat olarak gözüküyor. 

Sizler de Franchising Mağaza Açmak İstiyorsanız Başvuru için Tıklayınız...

 

 

©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.