Merhaba,

Faturamatik ailesi olarak markamızı, ilk günkü heyecanımız ile inandığımız değerler üzerinde daha yukarılara taşımaya devam ediyoruz. Tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile birlikte, vazgeçilmez ilkelerimiz olan güven ve dürüstlükten asla ödün vermiyoruz.

Ulaştığımız bu başarının sırrı, müşterilerimize misafirlerimiz gözüyle bakmakta ve çalışanlarımızı ailemiz olarak görmekte saklıdır. Bu bilinçle hareket eden öncü bir ödeme kuruluşu olarak, temel ilkelerimizi ilk günlerimizden bugüne taşımanın ve sektördeki yeniliklere uyum sağlayarak kendimizi geliştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Şirket olarak, yaygın ödeme merkezlerimiz ile müşterilerimizin tahsilat kanallarına erişimini kolaylaştırırken, alternatif ve güvenilir ödeme sistemlerine erişimlerini sağlamak için dijital ödeme çözümlerimize de yatırıma devam ediyoruz.

Dijitalleşen dünyada, alternatif ödeme çözümlerinin kullanımı yaygınlaştıkça yapılan işlemlerin verimliğinin ve güvenilirliğinin arttığını gözlemlemekteyiz. Tüm bu gelişmeler çerçevesinde, ödeme sistemlerini yeniliklerimizle kolaylaştırarak, yurt genelinde hizmet sunan temsilcilerimize sunduğumuz web ara yüzü, POS ve Kiosk üzerinde çalışan tahsilat uygulamalarımızın yanı sıra web sitemiz ve mobil uygulamamızla sunduğumuz diğer dijital kanallarımız aracılığı ile de bireysel müşterilerimize fatura tahsilatlarının etkin bir şekilde gerçekleştirebileceği platformlar sağlıyoruz. Gelecekte de hedefimiz, teknoloji yatırımlarımız ve teknik kapasitemizle, sektördeki öncü rolümüzü devam ettirmek ve ödeme sistemlerine yön vermek olacaktır.

Faturamatik olarak 21 yıldır, her ay milyonlarca müşterimizi ve tahsilat yetkimiz olan kurumları güvenli ve hızlı bir tahsilat sistemi ile bir araya getiriyoruz. Hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimize ve işbirliğimiz olan tüm kurumlara kalitemiz ve ilkelerimizle en iyi hizmeti sunma konusunda kararlıyız. Heyecanla yürüttüğümüz yeni projelerimizle de ödeme sistemlerinin gelişmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Üzeyir Umut EKİCİ
Genel Müdür